Lineage 2: Revolution’da 200 oyunculu Kale Kuşatması başladı

Lineage 2: Revolution’da 200 oyunculu Kale Kuşatması başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.05.2018 - 15:37
Yeni açılan sunucular ile birlikte oyuna dev güncelleme geldi

Netmarble Corporation, popüler MMORPG oyunu Lineage 2: Revolution için büyük bir güncelleme yayınladı. Kale Kuşatması adlı yeni 200 oyunculu PvP modu, devasa gerçek zamanlı savaşlarda rakip takımın kalesini fethetmeye çalışmak veya diğer klanlara karşı kendi kalelerini savunmak için oyuncuların birbirlerine karşı takımlar oluşturmasına imkan veriyor.

Kale Kuşatması modu yayınlandı

Toplamda dört klan (1 Savunan, 3 Saldıran), rakibin Kutsal Kristal’ini ele geçirerek bir Kale’yi fethetmek için savaşabilecek. Yeni güncellemeyi kutlamak amacıyla başlatılan Kale Kuşatması Festivali’nde tüm karakterler için TP artışı şeklinde ödüller sunuluyor. Kale Kuşatması sezon öncesi ile ilgili katılma koşullarını ve sezon programını içeren daha fazla ayrıntı, resmi topluluk internet sitesinde bulunabilir.

Yeni güncellemeyle heyecanlı içerikler ve ödüller geliyor

Dev güncellemeyle birlikte, Oren Toprakları, birçok zindana eklenen yeni zorluk seviyeleri, yeni UR Derece ekipman ve 180’den 260’a çıkan maksimum seviye artışı dahil olmak üzere oyuna pek çok heyecan verici içerik de ekleniyor. Oyunculara 30 Mayıs’a kadar artırılmış ödüllere sahip olma şansı veriliyor. 14 gün boyunca giriş yapmayıp geri dönen kullanıcılar için SR ekipmanı, Feldheim’in Harabe Araştırması, yeni sunuculara özel Aymel’in Okulu etkinliği, Birleştirici Klan ve daha fazlasını içeren birçok yeni oyun içi etkinlikle kutlamanın tadı katlanarak artacak.

Ayrıca, Lineage 2: Revolution içinde daha fazla oyuncuyu desteklemek için Amerika ve Avrupa bölgelerinde yeni sunucular açılırken, diğer sunucuların birleştirilmesi daha sorunsuz işbirliği deneyimi ile birlikte, daha dinamik ve rekabetçi Kale Kuşatması ve Klan içeriği sağlayacak. Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee “Mobil cihazlarda gerçek zamanlı PvP oyununu yeni bir seviyeye getirmek için gayretle çalıştık” dedi ve ekledi: “Oyuncuların Lineage 2: Revolution oyununa gelen en büyük güncellemelerden birisine dalarak yepyeni Kale Kuşatması modunu deneyimlediklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×