Little Big Planet 2, 3D olacak mı?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 3.12.2010 - 14:03
Shackboylar ekrandan fırlamayacak
Sony'nin çok beğenilen platform oyunu Little Big Planet'in devamı 2011 yılında çıkacak. Bildiğimiz üzere Sony,3D teknolojisine hem televizyon alanında hem de Playstation 3 alanında destek veriyor.


Little Big Planet 2, 3D olacak mı?
Oyun kısmına baktığımızda yavaş yavaş PlayStation 3 oyunları 3D olarak çıkmaya başladılar. Ancak Little Big Planet 2 için böyle bir durum yok. Resmi Playstation blogundan yapılan açıklamada Little Big Planet 2 için 3D desteği bulunmayacak. Oyun için çok da büyük bir eksiklik değil.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Little Big Planet 2, 3D olacak mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×