Little Big Planet 2'de müzik nasıl yapılır

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 18.12.2010 - 12:49
Kendi müziğinizi oyuna ekleyin.

Sony'nin platfom türündeki popüler oyunu Little Big Planet türe getirdiği yeniliklerle birçok oyun sever tarafından beğenilmişti. Şirin kahramanları, çeşit çeşit bölümleri ile Playstation 3'ün özel oyunlarından biriydi. Bu başarıdan sonra oyunun devamının gelmesi bekleniyordu.  Little Big Planet 2 ilk oyunun üzerine değişik özellikler eklemeye devam ediyor. Oyunda kendi müziğimizi yapıp, yaptığımız bölüme entegre edebileceğiz. Little Big Planet 2, PlayStation 3 için 2011 yılında satışa sunulacak.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Little Big Planet 2'de müzik nasıl yapılır

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×