Little Big Planet 2'ye klavye mouse desteği!

Oğuz Sasi
Oğuz Sasi 24.12.2010 - 16:15
Little Big Planet 2'ye klavye mouse desteği!
Little Big Planet 2'ye klavye mouse desteği!


İlk Little Big Planet'in başarısının ardından yapımcılar 3.4 milyon kopya satan oyunun devamı için kolları sıvadıklarını açıklamışlardı. LBP 2'nin IGN tarafından yapılmış ön incelemesinde eklenen yeni özelliklerin yanı sıra, oyunda bulunan güçlü yaratıcı araçlarının klavye mouse desteği ile kontrol edilebildiği kesinleşti.

Yapımcı firma Media Molecule'dan Kreatif direktör Mark Healey: "Oyunu tasarlarken PC'den destek aldığımız anlarda (yazılımlar ile) bu durumun bizi zorladığını, ardından pop up sistemli LBP menüleri ile işimizi yapabilmenin daha kolay olduğunu fark ettik. Oyuna klavye mouse desteği de eklendi. Böylece çizimlerinizi ve pop up menü kullanımını daha rahat yapabileceksiniz." şeklinde konuştu.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 15:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Little Big Planet 2'ye klavye mouse desteği!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×