Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.03.2021 - 12:06
Little Nightmares 2 toplamda bir milyondan fazla kopya satarak iyi bir satış başarısı yakaladı. İnceleme puanlarıyla işaretini çoktan vermişti.

Tarsier Studios'un korku temalı bulmaca platform oyunu Little Nightmares 2, oldukça başarılı ilerliyor. Yayınlanmasından bir ay sonra tüm platformlarda toplamda bir milyonun üzerinde kopya sattı. Seri olarak ise Little Nightmares, bu vesileyle toplamda beş milyon kopyadan fazla satmış durumda.

Little Nightmares 2, bir milyondan fazla kopya sattı

Serinin toplam beş milyon kopya satmasıyla, ilk oyunun da bir milyonu geçmesiyle oldukça iyi ilerleyen geliştirici ekip, yeni açıklamalarda bulundu. Bandai Namco Entertainment Kıdemli Pazarlama Başkan Yardımcısı Herve Hoerdt "Little Nightmares'in başarısından çok gurur duyuyoruz ve hayranların oyunlar ve çizgi romanlar aracılığıyla evreni kucaklamasına ve Little Nightmares hakkındaki en çılgın teorileri bulmaya çalışmasına gerçekten minnettarız" dedi.

Selefinin dokusunu taşıyan fakat bambaşka bir boyuta sürükleyen devam oyunu, oyuncuların da beğenisini topladı. Mono adındaki başına kese kağıdı geçirilmiş bir çocuğu oynayarak yılan boyunlu bir öğretmen, tavanda sürünen bir doktor gibi çeşitli çarpık yetişkin figürlerinden kaçıyorsunuz. İncelememizde de Samet Basri Taşlı "Little Nightmares 2, basit numaralar ile sizi korkutmak yerine dehşeti iliklerinize kadar hissetirmek için geliyor" ifadelerine yer vermişti. Bizden 85 puan alan oyun dünya genelinde de oldukça sevildi. Metascore'u 83 olan oyun, kullanıcılardan da 84 puan almış durumda.

Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

Tabi Bandai Namco'nun Türkiye'de yayınladığı bütün oyunlar gibi bu oyunun fiyatı da bomba gibi. Steam'de PC için 149,00 TL fiyatıyla standart sürümü, 199,00 TL fiyatıyla da Deluxe Edition sürümü satılıyor. Aynı zamanda ücretsiz bir indirilebilir demoya sahip.

Sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570, 1GB | AMD Radeon HD 7850, 2GB
  • DirectX: Sürüm 11

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350
  • Bellek: 4GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2 GB | AMD Radeon HD 7870 2 GB
  • DirectX: Sürüm 11

Oyun hakkında

"Uzaklardaki bir kuleden gelen vızıldayan radyo dalgalarının çarpıttığı bir dünyada kısılan Mono adlı küçük bir çocuğu oynadığın merakla beklenen macera oyunu Little Nightmares II'de cezbedici korku dünyasına geri dön.

Mono, sarı yağmurluklu kız Six'in rehberliğinde Sinyal Kulesi'nin karanlık sırlarını keşfetmek için yola koyuluyor. Bu kolay bir yolculuk olmayacak; Mono ve Six bu dünyanın korkunç sakinlerinin yeni tehditleriyle karşı karşıya gelecekler.

Bu yeni küçük kabuslarla yüzleşmeye cesaret edebilecek misin?"

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 18:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
azman61
azman61 14.03.2021 20:37
3 milyar 750 milyon milyar gibi bişey
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2021 17:32
"2 bir milyon" da ne olaki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Little Nightmares 2 bir milyondan fazla sattı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×