Little Nightmares için interaktif video geldi

Little Nightmares için interaktif video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.04.2017 - 16:16
Oyunun atmosferi sağlam
Namco Bandai'nin yaklaşık bir yıl önce duyurusunu gerçekleştridiği Little Nightmares, ardı ardına gelen medyalardan sonra biraz daha gün yüzüne çıkmaya başladı. Firma yayınladığı interaktif video ile oyunun nasıl bir işleyişe sahip olduğunu da gözler önüne sermiş. 

28 Nisan'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan oyunun bu interaktif videosunda oyunda da yöneteceğimiz karakter olan Six'in kontrolünü bir nevi elimize alıyoruz. Birkaç kısımdan oluşan oyun anında yapacağımız farklı seçimler ile ilerlememiz gerekiyor. Tabi yanlış seçimler en baştan başlamamıza da neden olabiliyor.

Üstelik kayıt olup bu demoyu tamamlayabilirseniz oyun çıktığında bedava bir indirilebilir içeriğe de kavuşacaksınız demektir. Açıkçası ben oyunun tarzını ve sunumunu beğendiğimi söylemeliyim. Bu interaktif sunuma buraya tıklayarak ulaşabilir ve oyunun nasıl bir işleyişe sahip olacağını az da olsa görebilirsiniz.

Little Nightmares için interaktif video geldi
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2017 01:03
İnceleme nerede kaldı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×