LittleBigPlanet 2, ertelendi mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:24
Söylentilere inanmayın
Media Molecule tarafından PS3 platformuna özel olarak geliştirilen LittleBigPlanet 2'nin bazı kaynaklarca ertelendiği öne sürülmüştü. Konu hakkında Sony'den cevap geldi ve spekülasyonlar karşısında yorum yapılmayacağı belirtildi.

LittleBigPlanet 2'nin Kuzey Amerika'da 16 Kasım'da çıkacağı daha önce yapılan bir duyuruyla doğrulanmıştı. Avrupa çıkış tarihi ise, henüz belirsizliğini koruyor.

LittleBigPlanet 2, ertelendi mi?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
LittleBigPlanet 2, ertelendi mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×