LittleBigPlanet 2 söylentileri

LittleBigPlanet 2 söylentileri

Emre Günen
Emre Günen 24.12.2010 - 16:16
LittleBigPlanet 2 söylentileri
Malumunuz bu hafta San Francisco'da Game Developers Conference düzenleniyor ve bol bol oyun dedikodusunu da beraberinde getiriyor. Bunlardan ilki ise Sony'nin ağzından kaçırdığı LittleBigPlanet2!

LittleBigPlanet 2 söylentileri

Şu an için detaylı haber vermek çok erken belki ama bu yılın sonuna doğru ismiyle oyun dünyasına damga vurması bekleniyor. Bilindiği üzere PlayStation 3 ve PSP için piyasaya sürülen LittleBigPLanet, oyunculara kendi karakterlerini ve bölümlerini tasarlamanın yanı sıra yarattıkları her şeyi diğer kullanıcılarla paylaşmak için de olanak sağlamıştı. Geçtiğimiz sene sonunda elde edilen verilere göre sunucularında 1.3 milyon adet, oyuncular tarafından yaratılmış bölüm bulunan LittleBigPlanet'ın ikinci oyununda da birçok yenilikçi özellik beklememiz son derece olası.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×