Liu Kang, MK vs. DCU kadrosuna resmen katıldı

Onur Kaya
Onur Kaya 3.06.2010 - 12:31
Liu Kang, MK vs. DCU kadrosuna resmen katıldı


Yaklaşık bir hafta önce sona eren E3 '08 oyun fuarının son günlerinde, Mortal Kombat vs. DC Universe için 2 yeni karakter daha duyurulmuştu. Bunlar bildiğiniz gibi Captain Marvel (Shazam) ve Liu Kang'dı. Karakterin özüne sahip çıkılarak yine next-gen'e uygun bir tasarım ortaya çıkarılmış. Liu Kang, hatırlayacağınız gibi son oyunlarda zombi haliyle karşımıza çıkmıştı, bu oyunda ise karakterin orjinal versiyonuna dönüş yapılmış diyerek sizleri yeni render ile başbaşa bırakıyoruz.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Liu Kang'in arkasında kalan arena ise Mortal Kombat Deadly Alliance'den bildiğimiz "Wu Shi Academy." Oyunda şu ana kadar belli olan henüz 10 karakter var. Bunların yanında da Mortal Kombat cephesinden; Hell, Graveyard, Lin Kuei Temple, Special Forces Base, Outworld Exterior ve Wu Shi Academy arenaları ile DC Universe cephesinden; Batcave, Metropolis ve Gotham City Rooftop arenaları olmak üzere toplamda 9 adet arena şu ana kadar belli olmuş oldu.KAYNAK mksecrets.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 01:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Liu Kang, MK vs. DCU kadrosuna resmen katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×