1/4

Logitech, düzenlediği tanıtım ile G serisi ürünlerini tanıttı

Merlinin Kazanı 11.12.2014 - 17:28
Logitech G302, G402, G502 ve G910 ürünleri sergilendi.
Logitech, oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumlarından yola çıkarak tasarlanan yeni klavye ve farelerini düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

Yeni ürünlerin eSpor oyuncularını ihtiyaç duydukları performansla buluşturmak için özel olarak geliştirildiğini belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, "G302 konforu ve dayanıklılığı, var olan en gelişmiş teknolojiyle birleştirerek MOBA oyun platformu için tasarlanmış en iyi fare. Üç yıllık yoğun Ar-Ge çalışmalarının ardından geliştirilen üstün özellikli Logitech G402 Hyperion Fury ise istisnasız dünyanın en hızlı oyun faresi. FPS oyuncuları için en hızlı ve uygun oyun faresi olan G402, hafif tasarımı, Fusion Engine özelliği ve hassasiyeti ile daha hızlı ve şiddetli vuruşlar yapabilmenizi ve bu sayede tüm savaşları kazanabilmenizi sağlıyor. Türünün ilk örneği olan G502, dünyanın ilk 12.000 DPI sensorunu ileri düzey yüzey ve ağırlık ayarlama özelliği ile birleştirerek, galibiyet potansiyelinizi en üst seviyeye ulaştırmanıza yardımcı oluyor. Logitech mühendislerinin oyun deneyimini mükemmel kılmak için tasarladığı dünyanın en gelişmiş ve hızlı mekanik oyun klavyesi G910 Orion Spark ise unutulmaz bir oyun deneyimi sunuyor" dedi.

LOGITECH G302 DAEDALUS PRIME MOBA GAMING MOUSE
Logitech, düzenlediği tanıtım ile G serisi ürünlerini tanıttı
Dünyanın dört bir yanında Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze ve Invictus Gaming gibi profesyonel MOBA oyuncuları tarafından da test edilen Logitech G302 Daedalus Prime™ MOBA, en üst aşamadaki profesyonel eSpor oyunlarının zorlu şartları için özel olarak tasarlandı.

Logitech G302, aynı zamanda el hareketlerini ekrandaki aksiyonlara en doğru şekilde yansıtabilmek için özel lens tasarımı, aydınlatma geometrisi ve algoritmaları birleştiren Logitech’in Delta Zero™ sensör teknolojisini de sunuyor.

G302’nin metal yaylı germe sistemi, sağ ve sol tıklamaların daha hızlı ve doğru işlev görmesi için ayarlanmıştır. Mükemmel oyun keyfinin yanı sıra tuşları saniyede 5 tıklamayı kaydedebilen Logitech G302, önemli oyunlarda mağlubiyet ve galibiyet için fark yaratan seri ateş etme tıklamalarıyla başa çıkmayı garanti ediyor.

Logitech G302, altı adet programlanabilir tuşu ile oyun deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Programlanabilir tuşlar sayesinde kısa yol tuşlarından karmaşık makrolara kadar her şeyi yapabilirsiniz. Mükemmel sonuçlara direkt kutudan çıkan standart konfigürasyon ile ulaşabilir veya Logitech Gaming Software kullanarak tuşlara herhangi bir oyun komutu veya çoklu komut makrosu atayabilirsiniz. Logitech G302’nin sunduğu hızlıca erişilebilen dört DPI ayarı ile mükemmel pikselde hedefleme için kolayca vites küçültebilir veya yüksek hızlı navigasyon için vites yükseltebilirsiniz.

Hafif tasarımıyla dikkat çeken G302’nin çok düşük sürtünmeli ayağı ve ultra dayanıklı birincil tuşları, eSpor oyuncuları tarafından iki yıl boyunca günde 15 saat kadar oynanarak test edildi. 20 milyon tıklamaya dayanıklı Logitech G302’nin savaşlarda sizi kurtarabileceğinin güvencesiyle rahatça oyun oynayabilirsiniz.

*Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı 149 TL