Logitech, eSpor takımlarını desteklemeye devam ediyor

Logitech, eSpor takımlarını desteklemeye devam ediyor

Emin Çıtak
Emin Çıtak 27.02.2015 - 12:28
Cloud9 ve SoloMid, turnuvalarda Logitech G ekipmanları kullanıyor
Kuzey Amerika’nın en popüler iki profesyonel oyun kulübü Cloud9  (C9) ve Team SoloMid (TSM) takımları önümüzdeki yılda turnuvalarda Logitech G ekipmanları ile yarışacak.

Dünyaca ünlü takımların yanısıra Türkiye’de de eSporu destekleyen Logitech G’nin  HWA Gaming ve BPI Gaming takımları ile sponsorlukları devam ediyor. Türkiye’nin en büyük League of Legends takımlarından HWA Gaming ile Logitech G işbirliği 2015’te 3. yılına giriyor.

Cloud9 takımının 45 oyuncusunun arasında; Counter Strike Global Offensive (CS:GO), Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm, League of Legends (LoL), Smite and Super Smash Bros ve Melee yer alıyor. Geçen yıl LoL takımı League of Legends Championship Series (LCS) Spring 2014’ü  birincilik ile bitirdi.

Logitech, eSpor takımlarını desteklemeye devam ediyor
Logitech G ile tekrar imza attıkları için heyecanlı olduklarını söyleyen Cloud9’un sahibi Jack Etienne, “En iyi oyun aksesuarları ile bizi destekleyen Logitech G, başarımızda oldukça önemli bir rol oynuyor, kazanmamız için her imkanı bizlere sağlıyor” dedi.

13 oyuncudan oluşan TSM dünyanın en populer League of Legends takımı ve yeni oluşan Hearthstone ve CS:GO takımını bünyesinde bulunduruyor. LoL World Finallerinde top 10 da bitirerek ve LCS Summer 2014’de ilk sırada yer alan TSM mükemmel bir 2014 sezonu geçirdi.  Takım bu sezon da hakimiyetini sürdürmek istiyor..  

Basın Bülteni... 
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×