Logitech G, bir eSpor takımına sponsor oldu

Logitech G, bir eSpor takımına sponsor oldu

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 2.02.2015 - 15:41
HWA Gaming'den sonra Big Plays Incorporated
ESpor sektörünün gün geçtikçe farklı noktalara ulaştığı son zamanlarda, LoL'ün Bahar Mevsimi Finalleri'ni geride bıraktık. Doğal olatak sponsorlar ve takımlar arası görüşmeler de bu aralar oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Son haber ise Logitech G'den geliyor.

Big Plays Incorporated takımının League of Legends oyununun şampiyonluk liginde mücadele eden sekiz takımından biri olduğunu belirten  Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech olarak oyun kategorisine büyük önem veriyoruz. Oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarladığımız yüksek performanslı Logitech G oyun aksesuarları diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de beğeniyle takip ediliyor. Geçtiğimiz yıl HWA Gaming’in donanım sponsoru olmuştuk. Bu sponsorluklara BPI’yı de ekledik. Lige fırtına gibi başlayan BPI’ya ve Türkiye’nin en güçlü e-spor kulübü olma yolunda ilerleyen HWA’ya başarılar diliyoruz”  dedi.


Logitech G, bir eSpor takımına sponsor oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 15:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×