Logitech G, en iyi otomobil yarışçılarını arıyor!

Logitech G, en iyi otomobil yarışçılarını arıyor!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 20.11.2015 - 16:48
Şöförlüğüne güvenen gelsin...
Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G’nin, otomobil tutkunlarının yaşadığı “en iyi pist deneyimi”ni seçmek amacıyla başlattığıLogitech Replay yarışması, 27 Kasım Cuma günü sona erecek. Oyunseverlerin kıyasıya rekabet ettiği ve ücretsiz katılınabilen yarışmanın galipleri, 4 Aralık 2015 tarihinde www.logitechreplay.com üzerinde duyurulacak.

Logitech Replay’e katılmak isteyenler, araba yarışı oyunlarından elde ettikleri en iyi pist deneyimini içeren videoyu; Vine, Instagram, Dailymotion veya Youtube’a yükleyip, linkini mikro sitede paylaşacak. Moderasyon onayından geçen ve en çok beğeniyi alan videolar, jürinin değerlendirmesine sunulacak. Jürinin seçtiği videoların sahipleri, çeşitli PS4 oyunları, klavye, mouse ve kulaklıklardan oluşan ödüllerinden birini almaya hak kazanacak.

Online aşamada Logitech'ten oyuncu ekipmanları ve PS4 oyunları kazanma şansını yakalayacak başvuranlar arasından jüri tarafından seçilen 50 kişiye, daha sonra belirlenecek bir tarih ve yerde yapılması planlanan, gerçek zamanlı offline finale katılma hakkı verilecek. Offline yarışmada birinci olan katılımcıya; Logitech G29 Driving Force Racing Wheel, Logitech Driving Force Shifter, Playstation 4 ve Playseat Oyun  Koltuğundan oluşan yarış simülasyon seti armağan edilecek.

-Basın Bülteni

Logitech G, en iyi otomobil yarışçılarını arıyor!
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 07:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2015 10:15
Bütün yarış oyunları oluyor mu ? Pist süresi diyor. Simülasyon büyük ihtimalle. Klavye geçerliyse klavye ile deneyeceğim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2015 08:55
Tır yarışı olursu big rigste iddialıyım...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2015 22:02
Sizlere tavsiyem, eğer Logitech marka bir ürününüz varsa sakın vampir Türk firmalarının göstermelik garantisiyle falan uğraşmayın. Mesaj atın resmi Logitech mailine ve cihazınızı zahmetsiz, sorgusuz yenilesinler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2015 21:59
Onu bunu bilmem de, bu firma gerçekten bir harika dostum. Adamlar garantinin ne demek olduğunu dosta düşmana gösteriyorlar. Şöyle ki; 4 yıl önce aldığım klavye mouse setini, benden hiçbir evrak vs. istemeden, sadece fotoğrafını çek gönder diyerek yenisi ile değiştirdiler. Üstelik üst modeli ile...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×