1/3

Logitech G700

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 2.11.2010 - 00:42
MMO oyuncuları bu işe sevinecek.

Son dönemin trendi, MMO oyuncularına yönelik fare geliştirmek olsa gerek, firmalar ardı ardına yüksek çözünürlüğe sahip, 35 tuşlu, devasa fareler üretmeye başladı. Ancak bu firmalardan bazıları bu işi ciddiye almış gözüküyor.

Bu firmaların önde gelenlerinden Logitech, son ürünü G700’le karşımıza çıkıyor. Paketin içinde bir adet USB uzatması, fareye takılabilen USB kablosu, kablosuz verici ve kullanım klavuzuyla birlikte G700 oyuncu faremiz bulunuyor.

Fareden önce paket içeriğinde bulunan aksesuarlardan kısaca bahsedelim. USB uzatmasını kablosuz nano alıcı için kullanabiliyorsunuz. Bu nano alıcı Logitech’in Unify teknolojisini kullandığı için bu teknolojiyi destekleyen 6 adet Logitech cihazını aynı anda farklı alıcılar kullanmadan takabiliyorsunuz. Ayrıca saniyede 125 veriden 1000 veriye kadar aktarım yapabilme yeteneğine sahip olduğu için hızlı hareketleriniz de oyuna direk aktarılabiliyor. Fareye takılabilen USB kablosu ise, hem farenizi şarj etmeye, hem de isterseniz kablolu şekilde kullanmanıza yarıyor.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×