Logitech Gamer's Almanak ile 2014'e hızlı bir bakış

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 23.12.2014 - 10:48
Bilgilerinizi tazelerken kazanmanın tadını çıkarın!
Oyunseverlerin, ekipmanlarını ilgi ile takip ettiği Logitech G, “Gamer’s Almanak 2014” ile bu yıl da kazandırmaya devam ediyor.

İlk olarak geçen yıl hazırlanan ve gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bu yıl ikinci kez kullanıcılar ile buluşan mikrosite, Ocak - Aralık 2014 döneminde oyun dünyasında yaşanan önemli gelişmeleri kronolojik olarak sıralarken, Quiz bölümüyle kullanıcılara bilgilerini test etme ve birbirinden güzel ödüllerin sahibi olma fırsatı sunuyor.

Logitech Gamer's Almanak ile 2014'e hızlı bir bakış
17 Aralık – 27 Ocak tarihleri arasında Türkiye’nin her yerinden Facebook kullanıcı bilgileriyle http://www.gamersalmanak.com internet adresine ücretsiz giriş yaparak uygulama formunu dolduran ve ödül sorularının tamamını doğru olarak yanıtlayanlar, jürinin karşısına çıkma şansı kazanacak.

“2014 yılı oyun dünyasını bir cümle ile nasıl özetlersin?’’ sorusuna en yaratıcı yanıtı verenler arasından birinciliği kazanan bir adet ‘Orion Spark G910 Mechanical Keyboard’, ikinci bir adet ‘Driving Force™ GT’, üçüncü ‘FPS Gaming Seti’, dördüncü  ‘MOBA Gaming Seti’, beşinci ise ‘G930 7.1 Wireless Gaming Headset’in sahibi olacak. Ayrıca şanslı kullanıcılar Logitech'in sponsor olduğu TSM, Cloud9, HWA ve BPI takımlarının imzalı formalarının yanı sıra klavyeden mouse’a, kulaklıktan gamepad’e birbirinden şık ve kullanışlı Logitech G oyun aksesuarları kazanacak.

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 00:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Logitech Gamer's Almanak ile 2014'e hızlı bir bakış

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×