Logitech'in mekanik klavyesi G910, Türkiye'de satışa çıktı

Logitech'in mekanik klavyesi G910, Türkiye'de satışa çıktı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.06.2015 - 11:49
Fiyatıyla da ses getireceğe benziyor...
Logitech'in mekanik klavyesi G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard artık Türkiye’de. Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, üstün dayanıklılığa ve akıllı aydınlatma sistemine de sahip.
 
Logitech G910’un oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildiğini söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız,  “Oyunseverler piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bizlere Logitech G910’un Türkiye’ye giriş tarihini soruyordu. Yeni jenerasyon mekanik klavye geliştirme çalışmalarımızın zirvesi olan, oyun deneyimini tam anlamıyla geliştiren Logitech G910’u Türk oyun tutkunlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Logitech'in mekanik klavyesi G910, Türkiye'de satışa çıktı
 
Logitech G910, ışık hızında yanıt verme özelliğini, üstün performansa yönelik tasarımı ve RGB aydınlatması ile birleştiriyor.
 
- Hızlı, Duyarlı, Dayanıklı: Romer G Mekanik Anahtarlar

Orion Spark, diğer klavyelerde bulunmayan ayrıcalıklı yeni Roomer-G mekanik anahtarlara sahip.  Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü.

- Akıllı RGB Aydınlatması

Logitech G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

Logitech'in mekanik klavyesi G910, Türkiye'de satışa çıktı
- Arx Control Uygulaması

Logitech G’nin yazılımı (LGS-Logitech Gaming Software) ile birlikte çalışan yeni uygulaması Arx Control, oyun içi bilgileri, sisteminizin performans durumu ve medya kontrolü dahil geniş bilgiye mobil cihazınızla ulaşmanızı sağlıyor. SDK oyun geliştiriciler, Arx Control’ü kullanarak kendi oyunları için özel içerikler katan küçük uygulamalar bile geliştirebilirler. Valve gibi önemli geliştiriciler, kendilerine verilen örneklerle Steam üzerinden ve kendi popüler oyunları için olası entegrasyonları araştırıyor. Orion Spark, birçok İOS ve Android cihazını destekleyen ve Arx Control verilerine kolay ulaşım sağlayan dışa çekilebilen tablaya sahip.
 
- Programlanabilir 9 G Tuşu

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilen Logitech G910, maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.

-Basın Bülteni

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2015 13:53
deneme firsatim oldu rezalet bi klavye cherry mx board 10 ceker buna
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2015 10:32
asdasdasdasda ulan bizim klavyeler ışık hızı değilmi şimdi ...Yaa bunlar mal arıyor ürünü satmak için..Beyinsiz firma elektrik akımı geçen her yol zaten ışık hızı tepkime verir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2015 18:47
Ben hala analog klavye bekliyorum. Ne kadar tuşa basarsan o kadar hassasiyet yani. Basit te aslında yapımı. Youtube da elektronikci adam yarım saatte hazırlıyor. Şunu bi firma çıkartamıyor. Asıl devrim analog klavye. Yemişim mekaniğini 800tl sini. Çöp
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2015 14:23
"Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Oyunseverler piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bizlere Logitech G910’un Türkiye’ye giriş tarihini soruyordu."

Cevap olarakta "ithalatçıya sorun onlar getiriyor biz değil" demesini biliyorlardı ama, utanmadan övünmüş bide bununla.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2015 13:11
La deget ocagımımı söndürüceginiz laynnnnn
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×