Loki dizisi için merak edilen soruyu Avengers yönetmenleri cevapladı

Furkan Güler
Furkan Güler 16.05.2019 - 10:50
Dizi hangi hikayeleri konu edinecek?

Marvel sinematik evreninin sevilen ve ön planda tutulan kötüsü Loki için Disney Plus'a özel bir dizi yapılacağı duyurulmuştu. Loki'nin dünya tarihine nasıl etki ettiği gibi konuları işleyeceği söylenilen dizi için merak edilen yeni bir soru yanıtlandı. Haberin bundan sonraki kısmının Avnegers Endgame'le alakalı spoiler içerdiğini ve henüz filmi izlemediyseniz sayfayı terk etmeniz gerektiğini belirtelim.

Loki dizisi için merak edilen soruyu Avengers yönetmenleri cevapladı

Avengers Endgame'de kahramanlarımız, evreni eski haline döndürmek için geçmişteki alternatif evrenlere gidip sonsuzluk taşlarını geri alıyorlardı. Ancak New York savaşının döndüğü alternatif evrende işler ters gitmiş ve ilk Avengers filminin sonunda tutsak edilen Loki karakteri, Tesseract'ı alıp kaçmıştı. Bu sahne sonrasında Marvel hayranları, Loki'nin alternatif bir evren oluşturup oluşturmadığını merak ediyordu. Avengers Endgame yönetmenleri olan Joe ve Anthony Russo, Loki'nin gerçekten de alternatif bir evren oluşturduğunu doğruladı.

Loki dizisinin ise buradan başlayacağı tahmin ediliyor. Bu sene sonuna doğru çıkacak olan Disney Plus platformu, bakalım Marvel dizileriyle birlikte beklediği abone sayısına ulaşabilecek mi?

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 17:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 17.05.2019 08:03
Tek taşla farklı evren yaratılabiliyor muymuş?
Spider_hip
Spider_hip 3.06.2019 18:11
Yani geçmişe gidildiğinde aslında alternatif bir evrene gidilmiş oluyor. Yapılan değişiklikler gidiş noktasındaki evreni değiştirmiyor. Bunlarda zaman makinesiyle tekrar kendi evrenlerine dönüyorlar. Peki o zaman filmin sonunda Rogers(Kaptan Amerika) geçmişe gidip, orada manitasıyla takılıp farklı bir evren oluşturduğunda nasıl oluyor da yaşlanarak aynı evrende belirebiliyor? Tekrar zaman makinasıyla aynı evrene getirilmedi. Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz? Teşekkürler.
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2019 23:03
Hocam sen çok şey kaçırmışsın :) Geçmişe gittiklerinde eğer bir şey değişirse farklı bir zaman çizelgesinde ki gelecek değişir.
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2019 15:30
yavrum benim , taş la değil. Biri açıklasın şuna üşendim ben.
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2019 09:42
Sen olayı hiç anlamamışsın ahaha
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2019 14:15
ENDGAME Hype in kendisi zaten komple bi spoilerdı. Üstüne fragmanlarda gelince milletin yaptığı tahminlerin çoğu çıktı. Kimsenin tahmin etmediği tekşey black widowun ölmesiydi kesin . Birde nasıl dolduruyolar milleti. Yok kesin öldu asla dönmicek diye. Black widow filmi olmasa inanırdık :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2019 10:02
Loki iskandinav tanrısı degilmiydi kurnaz hilebaz olan Marvel filmlerini pek izlemem ama karakteri merak ettım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2019 19:19
Filmi izlemeyen varsa sayfayı terk mi etmeli? Hani önerseniz anlarım, rica etseniz anlarım; ama dikta etmenizi anlayamadım :D Filmi filan izlemedim ve sayfayı da terk etmeyip tamamını okudum. Ve seçimlerimden ötürü gayet memnunum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Loki dizisi için merak edilen soruyu Avengers yönetmenleri cevapladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×