Loki dizisinin yapımcısı diziyle alakalı yeni bir açıklama yaptı

Furkan Güler
Furkan Güler 12.11.2019 - 11:46
Dizi nasıl olacak?

Disney Plus platformunun gelmesiyle birlikte Marvel yapımcıları elini beyaz perdeden sonra dizi sektörüne de el attı. Marvel tarafında dizi olarak Loki karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkacağı açıklanan Disney Plus, yakın bir zamanda The Mandalorian dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Şimdi ise dizinin yapımcılarından olan Kevin Feige, Loki dizisinde zaman yolculuğu olgusunun birden fazla bileşene sahip olduğunu belirtti. Avengers Endgame'de Loki'yi zaman yolculuğuyla geri getiren yapımcılar, izleyicilere sürpriz yapmıştı. Loki'nin alternatif evrenlere gidişini anlatacak olan diziyle alakalı Feige, ayrıca Loki'nin iyi tarafının gösterileceği söylenti. Esprili ve sarkastik bir karakter olan Loki, Thor Ragnarok filmiyle birlikte MCU hayranları tarafından daha fazla sevilmişti. 

Loki dizisinin yapımcısı diziyle alakalı yeni bir açıklamada bulundu

Loki'nin gösterilmeyen yanlarının gösterileceği dizi, 2021'nin yılının ilkbahar aylarında vizyona girecek. Bakalım MCU filmlerinden sonra diziler ne kadar sevilecek? Avengers Endgame'de Tesseract'ı alıp kaçan karakter, diziyi bu sahneden başlatacak. Netflix'in büyük rakipleri arasında gireceği tahmin edilen Disney Plus'un ülkemizde atacağı adımların ise bizi memnun etmesini bekliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Loki dizisinin yapımcısı diziyle alakalı yeni bir açıklama yaptı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×