LoL heyecanı Ege'ye taşındı

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 30.12.2013 - 13:56
Riot Games İzmir'de
Türkiye Kupası elemeleri kapsamında Türkiye’nin yedi farklı bölgesinde oyuncularla buluşmaya devam eden Riot Games’in ikinci durağı Ege Bölgesi olacak. Ege Bölgesi turnuva kayıtları 2 Ocak’a kadar devam ediyor.  Elemeler 11-12 Ocak tarihlerinde, Bölge Finali ise 26 Ocak’ta İzmir’de yapılacak.

League of Legends Türkiye Kupası elemeleri için Ege Bölgesi kayıtları 2 Ocak Perşembe günü 23:59’a kadar devam edecek. Ege Bölgesi elemeleri 11-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Kütahya ve Afyon’da yapılacak elemelerde şehir birincileri 26 Ocak’taki bölge finali için İzmir’de mücadele edecekler. Uşak’tan katılacak olan takımlar, Ege Bölgesi’nde tercih ettikleri herhangi bir ilin elemelerine kayıt yaptırabilirler. Bölge finalinden zaferle ayrılan şampiyon, hem 3.000 TL’lik para ödülünün sahibi olacak, hem de masrafları Riot Games Türkiye tarafından karşılanarak İstanbul’daki Türkiye Kupası büyük finaline katılma hakkını kazanacak. Ayrıca bölge 2.'si 2.000 TL, 3.'sü ise 1.000 TL nakit ödül kazanacak.  

LoL heyecanı Ege'ye taşındı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
LoL heyecanı Ege'ye taşındı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×