LoL Türkiye'nin sevilen ismi Riot'a veda etti

LoL Türkiye'nin sevilen ismi Riot'a veda etti

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.07.2017 - 17:09
Tolgay Karabulut, Riot Games'tan ayrıldı
Ülkemizde oyun dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Tolgay Karabulut, Riot Games Türkiye'de çalışmaya başlamış ve medyadan sonra işin mutfağına da adım atmıştı. Firmada geçirdiği uzun bir maratondan sonra Tolgay Karabulut, Riot Games'tan ayrıldığını açıkladı.

4 yılı aşkın bir süredir Riot Games Türkiye'de görev alan ve bu süre zarfında firmada oldukça aktif bir rol üstlenen Karabulut, aynı zamanda turnuva ve özel sunumlarda da firmanın yüzlerinden biri haline gelmişti. Biz de Merlin'in Kazanı olarak bundan sonraki kariyerinde Tolgay'a başarılar diliyoruz. Tolgay Karabulut'un kendi sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama ise şu şekilde;

LoL Türkiye'nin sevilen ismi Riot'a veda etti
"Herkese selam, Bugün Riot Games'deki son günümdü. Vedalar zordur, bunları yazarken boğazımdaki yumruyu, yutkunmaktaki zorluğu anlatmıyorum bile. 4 yıldan uzun bir süre önce nasıl merhaba dediysem şimdi de elveda diyorum.

Bu vedanın zorluğunu azaltan bir şey varsa pek çoğunuzla görüşmeye devam edeceğimi bilmek. En azından ummak. Bu haberdi. Şimdi de biraz gülümseyelim değil mi? Sözüm olsun ufak bir tatilden sonra görüşürüz. Zaten kesin Selfielerde buluşuruz, yayınlarda konuşuruz ve oyunlarda yan yana birbirimizin saflarını tutarız. En güzel anılarımdan çoğu hep oyunların çevresindeydi. Dostluklar, arkadaşlıklar kurdum, tutkumu bırakmayıp sizlerle tanıştım. Televizyonda, radyoda, gazetede, oyunların içinde karşınızda oldum. Yolum bundan sonra nereye çıkıyor şu an emin değilim. Ama şunu biliyorum siz beni bırakmazsanız ben de hep yanınızda olmayı isteyeceğim.

Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ne kadar kalp koysam bile bir süre içimin burukluğu geçmeyecek. Teşekkür ederim ve görüşürüz."
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 00:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 16:14
Bu yakışıklı adamda kim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 16:13
vedalar zordur yutkunamıyorum cok üzgünüm bu krişe lafları artık bi yana koyalım sonuç aynı para kazanmak ben bu tür kelime gruplarını inandırıcı bulmuyorum ve milleti sömürdüğünü savunuyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 12:27
Burada sadece tek bir kel olabilir diyen Jhonny tarafından kovuldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 03:12
TW de yayıncı mı olacak nedir? :) Riot bu kadar tutulmuş bir yüze iyi maaş verirde bırakmazdı diye düşünürdüm.
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 10:59
küfür etmediği sürece veletler izlemez bunu beyinsiz twitch kitlesi için akıllı bir adam orda iş yapamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2017 10:16
Üşüyoruz tolgay reyiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×