LoL'ün yeni karakteri Kai'Sa, test sunucunda oynanabilir halde

LoL'ün yeni karakteri Kai'Sa, test sunucunda oynanabilir halde

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.02.2018 - 13:33
Kai'Sa'yı denemek isteyenleri buraya alalım.

League of Legends'ın yeni Void karakteri Kai'Sa, test sunucusuna eklendi. Void içerisinde sıkışan ve simbiyotik gizemli bir varlık ile bağlantı kuran karakter, League of Legends oyuncularının ilgisini çekmeyi başarmıştı. PBE'ye eklenen karakteri için forumlarda çoktan ilgili başlıklar açıldı. Burada oyuncular karakter hakkında olan ilk görüşlerini geliştiricilere yardımcı olmak amacı ile yazmakta.

LoL'ün yeni karakteri Kai'Sa, test sunucunda oynanabilir halde

Eğer siz de Kai'Sa'yı denemek istiyorsanız. Test sunucusunu PC'nize yükleyip giriş yapabilirsiniz. Kai'Sa'nın yetenekleri ise şöyle:

PASİF: İKİNCİ DERİ

-Kemiren Yaralar:

Kai’Sa'nın normal saldırıları rakiplerini plazmayla işaretleyerek, giderek artan ilave büyü hasarı verir. Üst üste yapılan birkaç saldırıdan sonra plazma patlar ve hedefin eksik can miktarına bağlı olarak anlık hasar verir.

Yakındaki takım arkadaşlarının verdiği hareketsiz bırakan etkiler, rakibe plazma yükü ekler.

-Yaşayan Silah:

Kai’Sa'nın ortak yaşamlı zırhı onun seçtiği savaşma tarzına uyum sağlayarak, yeteneklerine dükkân eşyalarının ve tecrübe seviyesinin verdiği kalıcı niteliklere göre evrim geçirtir.

Q: ICATHIA YAYLIMI

-Kai’Sa çevresindeki rakiplere eşit olarak dağılan çok sayıda atış yapar. Aynı hedefe birden fazla atış isabet ederse hedef biraz daha az hasar alır.

-Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave saldırı gücü birikince Icathia Yaylımı çok daha fazla sayıda atış yapar.

W: HİÇLİK TOPU

-Kai’Sa isabet ettiği ilk rakibi açığa çıkararak ona büyü hasarı ve plazma yükü veren bir Hiçlik enerjisi ışını ateşler.

-Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave yetenek gücü biriktiğinde Hiçlik Topu daha fazla hasar verir ve bir şampiyona isabet ederse bekleme süresinin bir kısmı iade edilir.

E: GÜCÜN SINIRI

-Kai’Sa güç toplayarak hareket hızını kısa bir süre için arttırır fakat saldırıda bulunamaz. Gereken enerjiyi topladıktan sonra en büyük silahlarını çıkararak saldırı hızını birkaç saniyeliğine arttırır.

Normal saldırılar, Gücün Sınırı'nın bekleme süresini azaltır.

-Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave saldırı hızı birikince Gücün Sınırı güç toplarken kısa süreliğine gerçek görüş sağlar.

R: ÖLÜMCÜL DÜRTÜ

-Kai’Sa, plazma ile işaretlediği bir şampiyonun yakınlarında bir noktaya doğru çok yüksek hızla atılır. Bu atılış uzun menzillidir. Hedefine vardığında, kısa süreliğine hasar soğuran bir kalkan kazanır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 06:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×