Lone Echo'nun yeni videosu yayınlandı

Lone Echo'nun yeni videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.07.2017 - 10:16
Order 1886 yapımcısından yeni bir oyun geliyor
Ready at Dawn.. Daha önce farklı projelerde çalışmasına karşın daha çok Order 1886 ile tanıyoruz bu firmayı. Sony ile yapmış olduğu çalışmalar ile adından söz ettiren ve son olarak The Order 1886 ile sinematik bir deneyim sunan Ready at Dawn'ın yeni oyunu Lone Echo, geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulmuş ve firmanın beklenenden farklı bir yönde oyun geliştirdiğini görmüştük. Firmadan Order 1886'nın devamını beklerken Ready at Dawn oldukça farklı bir oyun ile karşımıza çıkmıştı. İşte kısa bir teaser videosu ile duyurusu gerçekleştirilen Lone Echo'nun yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Lone Echo isimli bu oyun Oculus Rift için geliştiriliyor. Tabi oculus Rişft'in Touch desteğine de sahip olduğunu belirtelim. Uzayda geçmesi sebebiyle Adr1ft'in açtığı yoldan devam edeceğe benzeyen Lone Echo, açıkçası içerdiği dinamikler ile daha çok dikkatimizi çekti diyebiliriz. Jack isimli bir robotu kontrol ettiğimiz oyunda uzayda yaşanan bir anormallik sonucu gelişen olaylara tanıklık edeceğiz. Bu anormallik sonucunda yaşanan aksilikleri gidermek ve anormalliğe neyin sebep olduğunu öğrenmekte bizlere düşecek.

Tüm bunların dışında yeni video ile birlikte oyunda ayrıca bir çoklu oyuncu modunun olacağını da görüyoruz. Ayrıca videoda oyunun aldığı övgülere de yer verilmiş. Oculus Rift ve Oculus Touch desteğine sahip olan oyunun 20 Temmuz'da çıkacağı da duyuruldu. Oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 13:54
kafanda 4 kilo kaskla ter içinde zero-g tecrübesi sanırım oyun dünyasına veda etme zamanım geldi. hoşçakalın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2017 10:48
Bıktık uzaydan robottan
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×