Lord Of The Rings: The Fellowship of the Ring

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Sağlığı yenilemek için:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken üçgen, aşağı, X, yukarı tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız.

Cephanenizi doldurmak için:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken X, Aşağı, Üçgen, Yukarı tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız.

Yenilmezlik:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Üçgen, Kare, X, Daire tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor.

Sınırsız füze:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Kare, Daire, X, Üçgen tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor..

Yok edici ataklar:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Kare(2), Daire(2) tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Hold Üçgen during battles to do devastating attacks. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor.

Bütün upgradeler:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Üçgen, Daire, Üçgen, Daire tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor.

Ufak düşmanlar:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Üçgen(2), X(2) tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor.

Slow motion:
Oyunu durdurun ve L1 + L2 + R1+ R2 tuşlarına basılı iken Üçgen, Daire, X, Kare tuşlarına basın. Doğru yaparsanız bir ses duyacaksınız. Not: Bunu çalıştırabilmek için oyunu bir kere tamamlamış olmanız gerekiyor.

Ekstra bölüm - Orthanc Kulesi:
Bütün oyunu Aragorn ile bitirin.

Isildur ile oynamak:
Oyunu Aragorn, Gimli ve Legolas bitirin. Isildur’u oynanabilir karakter olarak tüm bölümlerde kullanabilirsiniz.
Lord Of The Rings: The Fellowship of the Ring

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×