Lord of the Rings: The Two Towers

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
NOT:AŞAĞIDAKİ KODLARI “TOWER OF ORTHANC” BÖLÜMÜNÜ ISILDUR’LA BERABER YA LEGOLAS’LA YA ARAGORN’LA YA DA GIMLI’Lİ İLE BİTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.BU KODLARI DAHA ÖNCE OYNADIĞINIZ BÖLÜMLERİ YENİDEN OYNARKEN GİREBİLİRSİNİZ!

Cephane Almak İçin - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla A,Aşağı,Y,Yukarıya basın.Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Güç (sağlık) almak için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla Y, Aşağı,A,Yukarıya basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
“1000 Experience” Puanı için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla A, Aşağı,Aşağı,Aşağıya basın.Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Level 2 yetenekleri için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla X, Sağ,X,Sağa basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Level 4 yetenekleri için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla Y, Yukarı,Y,Yukarıya basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Level 6 yetenekleri için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla B, Sol,B,Sola basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Level 8 yetenekleri için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla A, A, Aşağı,Aşağıya basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Ağır Çekim için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla Y, X, A, B’ye basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Basit Düşmanlar için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla Y, Y, A, A’ya basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Dev ataklar için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla B, B, X, X’e basın Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Görünmezlik için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla Y, B, A, X’e basın. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Sınırsız Füze Silahı için - Oyun sırasında oyunu pause’layın.Daha sonra L+R’ye basılı tutarken sırasıyla B, X, A, Y. Bir kılıç sesi gelecek ve bu ses hilenin gerçekleştiği anlamına gelecek.
Viggo Mortensen Röportajı için - Level 5’i Aragorn’la geçin.
Viggo Mortensen Röportajı için - Level 5’i Gimli’yle geçin.
Orlando Bloom Röportajı için - Level 5’i Legolas’la geçin.
Lord of the Rings: The Two Towers

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×