Lost Planet: Extreme Condition

Lost Planet: Extreme Condition

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Sınırsız Cephane için - Oyunu durdurun (pause) ve sırasıyla R2, R1, Üçgen, Kare, Sağ, Aşağı, Sol, L1, L2, R2, R1, Üçgen, Kare, Sağ, Aşağı, Sol, L1, L2, R2, L2, L1, R1, Üçgen, Sol, Aşağı, Kare, R1 + L1 tuşlarına basın. Bir ses kodu doğru girdiğinizi belirtecek. Kod sadece o anda olduğunuz bölüm için geçerli olacaktır. Oyun bir kez durduğunda veya bölüm bittiğinde hile deaktif olacaktır. Bu hile sadece Easy ve Story modunda geçerlidir.

Sınırsız Sağlık için - Oyunu durdurun (pause) ve sırasıyla Aşağı, Aşağı, Aşağı, Yukarı, Üçgen, Yukarı, Üçgen, Yukarı, Üçgen, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı, Kare, Aşağı, Kare, Aşağı, Kare, Sol, Üçgen, Sağ, Kare, Sol, Üçgen, Sağ, Kare, R1 + L1 tuşlarına basın. Bir ses kodu doğru girdiğinizi belirtecek. Kod sadece o anda olduğunuz bölüm için geçerli olacaktır. Oyun bir kez durduğunda veya bölüm bittiğinde hile deaktif olacaktır. Bu hile sadece Easy ve Story modunda geçerlidir.

T-ENG 500 Puanı Eklemek için - Oyunu durdurun (pause) ve sırasıyla Yukarı, Yukarı, Aşağı, Aşağı, Sol, Sağ, Sol, Sağ, Kare, Üçgen, R1 + L1 tuşlarına basın. Bir ses kodu doğru girdiğinizi belirtecek. Kod sadece o anda olduğunuz bölüm için geçerli olacaktır. Oyun bir kez durduğunda veya bölüm bittiğinde hile deaktif olacaktır. Bu hile sadece Easy ve Story modunda geçerlidir.

Oyunun Bitişini Kontrol Edebilme - Oyunun sonunda "Test Player" Wayne'in LP-9999 VS'sini kontrol etmeden önce L2 + L1 + R2 + R1 + Kare + Üçgen + B tuşlarına basılı tutun. Böylece yok edilmiş olan Akrid'e uçabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×