Lovecraft evreninde geçen The Sinking City'den erteleme haberi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.03.2019 - 13:29
Beklenen erteleme haberi geldi

The Sinking City ertelendi. Sherlock Holmes serisi ile tanınan geliştirici Frogwares, korku, gerilim, aksiyon oyunu The Sinking City'nin Haziran ayına ertelendiğini duyurdu. Getiğimiz hafta The Sinking City için bir de oynanaış videosu yayınlanmıştı yayınlanan oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

The Sinking City ne zaman çıkacak

Geçtiğimiz firmanın içinden gelen bilgilere dayandırılan haberlerde, The Sinking City beklendiğği tarihte çıkmayacağı iddia ediliyordu. İddialar doğru çıktı. Lovecraft temalı gerilim ve aksiyon oyunu The Sinking City 27 Hazirana ertelendi. The Sinking City, planlanan çıkış tarihinde çıksaydı PC, PlayStation ve Xbox One için 21 Martta raflardaki ve dijital marketlerdeki yerini alacaktı.  Frogwares tarafından yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; 1Önümüzdeki birkaç ay boyunca çıkacak çok sayıda oyunun olduğundan ve Şubat ayında yoğun AAA oyun olması dolayısıyla, ekip oyunlarını daha az kalabalık bir zaman diliminde yayınlamaya karar verdi” dedi. “Ek süre küçük iyileştirmelere ve oyunu parlatmaya da harcanacak."

Yapımcı firma yeni çıkış tarihi için bir de video yayınladı. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 00:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2019 21:20
Akıllıca bir karar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Lovecraft evreninde geçen The Sinking City'den erteleme haberi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×