Mace Griffin: Bounty Hunter

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Bölüm atlamak için – Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , X , O , O , Kare , O tuşlarına basın.

Görünmez olmak için - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , Kare , Üçgen tuşlarına basın.
  
Level seçmek için - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , X , O , O , Kare , Kare tuşlarına basın.

Sınırsız cephane - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , Kare , Kare tuşlarına basın.

Bir vuruşta öldürmek için - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , X , X tuşlarına basın.

Yüzen kamera görüntüsü için - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , Üçgen , Kare tuşlarına basın.

Düşmanlara otomotik olarak odaklanma - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , O , X tuşlarına basın.

Büyük kafalar için - Silah seçme ekranında “Elecktro-Cosh”u alın ve sırasıyla L1 , R1 , L1 , R1 , X , O , O , X , O , O tuşlarına basın.
Mace Griffin: Bounty Hunter

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×