Maço erkek Duke Nukem şimdi Half Life evreninde uzaylı avlıyor

Maço erkek Duke Nukem şimdi Half Life evreninde uzaylı avlıyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 20.02.2018 - 15:02
"Gordon Freeman kızlarımı çaldığı için bunu pahalıya ödeyecek."

1990'ların başında beri devam eden Duke Nukem serisi, son oyunu Duke Nukem Forever ile yenilenmiş ve bir nevi anıları tazelemişti. Bazı oyuncular tarafından "13 sene sonra bu oyunla karşılaştım ve değmedi." diye yorumlansa da, bazıları olaya pozitif bakıp Duke Nukem'in geri geldiğine bir hayli seviniyordu. 3D Realms'ın en sevilen karakteri Duke, bu sefer de mod yapımcıları tarafından Half Life evrenine getirildi.

Buraya sakız çiğnemeye ve uzaylı tekmelemeye geldim. Bir dakika, burası neresi?

Mod yapımcıları, daha önceki projelerinde olduğu gibi iki oyunu birleştirmeyi bir hayli seviyorlar. Mod yapımcısı "Z00L" tarafından geliştirilen mod projesinde ise Duke Nukem'e ait her şey Half Life'ın GoldSrc motoruna ekleniyor. Buna Duke Nukem'in oyuncu modeli, sesleri ve en önemli noktası olan silahları ekleniyor. Eklenen silahlar, anlayabileceğiniz gibi Half Life evreninde bir hayli güçlü. Gordon'ın silahları ne yazık ki uzaylıları ve askerleri bu kadar hızlı öldüremiyor. Unutmadan, silahların arasında yakın dövüş için kullanılan Duke'un unutulmaz tekmesi de bulunuyor. Yapılan Duke Nukem moduna buradan ulaşabilir ve moda ait videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2021 23:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 12:25
It's time to chew headcrab and kick Gargantuas!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×