Mad Max Avustralya aksanlı olacak

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.07.2013 - 23:41
Aslına sadık bir Max yolda
Hatırlayacaksınız E3'ün en büyük sürprizlerinden biri Just Cause'un yapımcısı Avalanche Studios'un şimdiki ve yeni nesil konsollarının yanı sıra PC için de piyasaya sürülecek bir Mad Max oyunu yapacağıydı. Tarz ve hikâye olarak Fallout vari oyunların atası sayabileceğimiz Mad Max'in ilk defa ciddi bir oyunu yapıldığı için 1979 yapımı filmin hayranları bir hayli heyecanlanmıştı. Oyunun hakkında henüz pek fazla şey bilinmiyorken bile hayranların üzerinde mutabık olduğu tek bir şey vardı: Max'in Avustralya aksanı ile konuşması. Max rolündeki Mel Gibson karakteri kendi memleketi Avustralya'nın aksanıyla canlandırmıştı. Böyle ölümsüzleşen Max'in yeni oyununda görünen o ki karakterin bu özelliği değişmeyecek. Stüdyonun yöneticisi Christofer Sundberg Twitter üzerinden Max'in Avustralya aksanına sahip olacağını duyurdu. Yani Avalanche her şeyi aslında uygun yapmaya çalışıyor.

Mad Max Avustralya aksanlı olacak

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mad Max Avustralya aksanlı olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×