Mad Max ve Just Cause oyun serisinin geliştiricisi satıldı

Mad Max ve Just Cause oyun serisinin geliştiricisi satıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 31.05.2018 - 10:44
Bakalım Avalanche Studios ekibinden ilerleyen dönemlerde nasıl oyunlar göreceğiz?

Özellikle Just Cause serisi sayesinde kendisinden söz ettiren ve aynı zamanda Mad Max oyununu ortaya koyan Avalanche Studios ekibini Nordisk Film isimli firma satın aldı. 111 yıllık bir geçmişe sahip eğlence firması olan Nordisk Film, geride bıraktığımız senenin Nisan ayında stüdyonun bir parçasını satın almıştı. Şimdi ise geliştirici ekibin tamamını kendi bünyesine kattı. 89 milyon Euro'ya satın alınan Avalanche Studios ekibinin geçmişi ise 15 yıla dayanıyor. Aynı zamanda tecrübeli bir yazılım firması olan Avalanche Studios'un Max Max ve Just Cause oyunlarının yanında the Hunter isimli avcılık oyunu da başarılı bir gidişata sahip.

Avalanche Studios, Nordisk Film tarafından satın alındı

Açık dünya oyunlarını Apex oyun motoru üzerine kuran geliştirici ekip, 320 kişiden oluşuyor. Diğer bir yandan Bethesda'nın dağıtımcılığı altında Rage 2'yi geliştiren tecrübeli ekip, muhtemelen Rage 2'nin geliştirilme sürecine herhangi bir şekilde sekteye uğratmayacaktır. 2003 yılında kurulan Avalanche Studios'un Stockholm, New York City ve Malmö'de stüdyoları bulunuyor.

2003 yılında video oyun dünyasına atılan geliştirici ekip, bakalım ilerleyen süreçte Nordisk Film çatısı altında nasıl oyunlarla karşımıza çıkacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 12:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2018 12:03
gördüğüm en kötü optimizasyon Just Cause 3.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 31.05.2018 11:33
Hayret EA almamış
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×