Mad Max'in çıkış tarihi kesinleşti mi?

Mad Max'in çıkış tarihi kesinleşti mi?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 7.11.2013 - 16:25
Peki ya Just Cause 3'e ne demeli?
Mad Max'in ne kadar başarılı bir senaryoya sahip olduğunu biliyorsunuz. Fallout ve Wasteland gibi oyunların ilham kaynağını hatırlayanınız var mı? Dünyanın belki de en başarılı filmlerinden biri olan Mad Max, bu iki oyuna ev sahipliği yaptı. Aslında Wasteland, Mad Max 2: The Road Warrior'dan esinlenmişken; Fallout da Wasteland'den esinlenmişti. Asıl konumuzdan biraz saptık.

Christofer Sundbeng'in LinkedIn profilinde yayımlanan son detaylar ortalığı karıştırdı: açıklanmamış bir açık dünya aksiyon oyunu ve bir de sandbox oyunu, Sundbeng'in linkedin profilinde yer alıyor ve bunların tarihleri bile belli. Diğer bilgi ise bu oyunların Avalanche Studios tarafından lisanslandığı, kendisinin firmanın kurucusu olduğunu bildiğimize göre, pek de şaşılacak bir durum değil aslında. Yani elimizde iki farklı teori oluşuyor. Biri Mad Max, diğeri ise Just Cause 3. Avalanche Studios'un bu iki oyun üzerinden çalıştığını zaten biliyorduk. Bu durumda Mad Max 2014 Nisan ayında çıkış yapacak ve Just Cause 3 ise 2015'in yaz aylarında gelecek. Sevgili Sundbeng, bizlere çok güzel bilgiler vermiş oldu aslında.


Mad Max'in çıkış tarihi kesinleşti mi?
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 05:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×