Mafia 2 geliştirici röpörtajı

Emre Gökberk
Emre Gökberk 12.07.2010 - 16:56
Mafia 2 geliştirici röpörtajı
Mafia II’ye ilham veren neydi? Geliştiriciler bu çete tabanlı video oyununu nasıl yaptılar? Oyunumuz 1940’lar ve 50’lerin hayali Empire şehrinde geçiyor. Bu şehir, San Francisco ve New York esintileri taşıyor. İsme ilham kaynağı olan ise New York'un "The Empire State" binası oluyor. Mafia 2, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC’ler için geliştiriliyor. Take Two'ya göre oyuna kavuşmamız ise 2009 finansal yılı sona ermeden, yani 31 Ekim 2009’a kadar sahip olmamız bekleniyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2 geliştirici röpörtajı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×