Mafia 2'de 50 Playboy dergisi var

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.08.2010 - 09:37
Dergileri bulmak da başlı başına bir görev
2K Czech tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından dağıtımı üstlenilen açık dünya aksiyon oyunu Mafia 2'de 50 tane Playboy dergisinin bulunduğu belli oldu. Yapımcılar, dergi için daha önce Playboy ile anlaşmaya vardıklarını belirtmişti.

Mafia 2'de 50 Playboy dergisi var
Mafia 2, PC, PS3 ve X360 platformları için 24 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 27 Ağustos'ta da Avrupa'da raflarda olacak. Oyunun demosu, 3 platform için de indirilebilir durumda.

Mafia 2'de 50 Playboy dergisi var
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2'de 50 Playboy dergisi var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×