Mafia 2'deki tüm Playboy dergilerinin yerleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.08.2010 - 10:57
50 dergilik koleksiyonu tamamlayın
2K Czech'in açık dünya aksiyon oyunu Mafia II, 24 Ağustos itibariyle Kuzey Amerika'da raflarda yerini aldı. Yarın itibariyle de resmi olarak Avrupa'da satışta olacak. 2K Games ve Playboy'un daha önce yaptığı anlaşma gereği, oyunda 50 adet Playboy dergisi bulunuyor. Her biri farklı yerlerde olan dergileri bulmak da başlı başına bir oyun olarak gösterilebilir. Eğer fazla uğraşmak istemiyorsanız, buraya tıklayarak tüm dergilerin yerlerini gösteren videoları izleyebilirsiniz.

Mafia 2'deki tüm Playboy dergilerinin yerleri
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2'deki tüm Playboy dergilerinin yerleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×