Mafia 2'nin demosu yarın geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.08.2010 - 08:41
Mafya stajı için büyük gün, yarın!
2K Czech tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Mafia II'nin oynanabilir demosu yarın PC, PS3 ve X360 platformları için oyuncuların beğenisine sunulacak. Tam sürümü 27 Ağustos'ta çıkacak olan yapım, ilk inceleme notu olarak PC Zone dergisinden 80 puan almıştı. Bakalım demoyu oynadıktan sonra kullanıcıların ilk izlenimleri ne yönde olacak?

Mafia 2'nin demosu yarın geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2'nin demosu yarın geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×