Mafia 2'nin ilk inceleme puanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.08.2010 - 11:36
Büyük bir açılış yapamadı
2K Czech tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Mafia II'nin ilk inceleme puanı PC Zone dergisinden geldi. Dergi, Mafia II'ye 80 puan verirken, oyunu son derece çizgisel bir shooter ve sürüş oyunu olarak gösterdi. Diyaloglar, araba koleksiyonu, çatışmalar ve silahlar başarılı olarak gösterilmiş. Toplamda 10 saatlik bir oynanış deneyiminden söz edilirken, soğuk bir hikâye çizgisinden de söz edilmiş.

Mafia II, PC, PS3 ve X360 platformları için 27 Ağustos'ta geliyor. Demo ise, 10 Ağustos'ta gelecek.

Mafia 2'nin ilk inceleme puanı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia 2'nin ilk inceleme puanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×