Mafia: Definitive Edition hikaye fragmanı yayınlandı

Mafia: Definitive Edition hikaye fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 28.08.2020 - 00:44
Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanacak olan Mafia: Definitive Edition için ikinci hikaye fragmanı yayınladı.

Geliştirici Hangar 13 ve yayıncı 2K Games, ilk olarak 2002'de piyasaya çıkan Mafia oyunun yeniden yapımı Mafia: Definitive Edition için ikinci hikaye fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragmana baktığımızda oyunun baş karakteri Tommy Angelo'nun önemli bir ders aldığını görüyoruz. Mafyayla kasıtsızca yaşadığı bir olay nedeniyle Tommy Angelo, istemeden suç dünyasına dahil olur. Önce Salieri'ye katılmaktan rahatsızlık duysa da zaman geçtikçe ödüller görmezden gelinemeyecek büyür. Oyunun yayınlanan hikaye fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

25 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store ve Steam) için çıkışını gerçekleştirecek oyunu 259,00 TL fiyat etiketiyle ön sipariş verebilirsiniz. Eğer oyunu ön sipariş ile satın alırsanız, The Chicago kıyafetinin yanı sıra The Don oyuncu kıyafetine, Smith V12 Limuzin aracına ve altın renginde yarı otomatik bir silaha sahip olacaksınız.

Mafia: Definitive Edition hikaye fragmanı yayınlandı

Mafia: Definitive Edition, 25 Eylül'de piyasaya çıkacak

Yeni bir oyun motoru, 4K çözünürlükte dokuları, gelişmiş oyun mekaniği, güncellenmiş bir senaryo, yeni ara sahneler, ek oyun sekansları ve daha fazlasıyla sıfırdan yeniden yapılmış oyunda taksi şoförü Tommy Angelo, mafyayla hesapta olmadan yaşadığı bir olay nedeniyle istemeden de olsa organize suç dünyasına dahil oluyor. Angelo, Salieri ailesine katılmaktan başlarda rahatsızlık duysa da, zaman geçtikçe avantajlar görmezden gelinemeyecek kadar ciddileşiyor.

Özellikler

Bir mafya filmi oynatın - Mafya rütbelerinde yükselerek asli üye konumuna gelen bir Yasak çağı gangsterinin hayatını yaşayın.

Lost Heaven, IL - 1930'ların şehir manzarası göze, kulağa hitap eden ve etkileşimde bulunabileceğiniz savaşlar arası mimari, otomobil ve kültür öğeleriyle dolu bir şekilde titizlikle yeniden oluşturuldu.

Yenilenen bir klasik - Genişletilmiş hikaye, oynanış ve orijinal oyun müziği ile sadık kalınarak yeniden oluşturulan bu oyun hatırladığınız ve çok daha fazlasını içeren Mafia'dır.

Gamescom 2020 etkinliğinde Mafia: Definitive Edition haricinde daha birçok oyundan fragman yayınlandı. Etkinlikte yayınlanan diğer fragmanları merak ediyorsanız ana sayfamızdan diğer başlıklara göz atabilirsiniz. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yayınlanan fragman ilginizi çekti mi? Fragmanda gözünüze çarpan detaylar olursa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 36
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2020 03:24
Hangar 13 bu sefer işi kıvırdı gibi duruyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 13:39
mafia 3 gibi yapmasınlar başka bir şey istemiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 10:18
Ulen amma lakırdı ettiniz. Mafia Lost Heaven bir yaşam tarzıdır, Gta ise simülasyondur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2020 22:44
gerçek yaratıcılık ps1 dönemindeydi oyunlar bu temeller üzerine kuruldu grafikten başka yeni şey bulmadılar TLO2 oynuyorum kojimanın gizlilik oyununu alıp geliştirmişler kojimanın yiyeceği ekmeği bölmüşler yıllarca duvardan atlayamayan karekterler, deadh strandingde dağları aştık yaratıcılık budur
darkrockv7
darkrockv7 30.08.2020 03:52
Kayıtlı kullanıcılar 1000 karaktere kadar yazabiliyor.
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2020 23:16
çok şey söylerizde bu karekter kısıtlaması ne böyle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.08.2020 03:39
Türkçe altyazı istiyoruz dünya para veriyoruz oyunlara bi altyazi eklemekten aciz cakallar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×