Mafia: Definitive Edition için kısa bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.05.2020 - 09:51
Mafia 2: Definitive Edition ve Mafia 3: Definitive Edition piyasaya çıktı. Ayrıca ilk oyunun Remake versiyonu için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Ardarda gelen dedikodular ve kısa açıklamaların ardından 2K Games geçtiğimiz hafta bir sürpriz yapmış ve Mafia: Trilogy paketini duyurmuştu. Serinin 2. ve 3. oyununun Definitive Edition sürümleri piyasaya çıkarken, Mafia: Definitive Edition için ise çıkış tarihi paylaşıldı.

Mafia: Definitive Edition için kısa bir video yayınlandı

Yapılan açıklamaya göre ilk oyunun yeniden yapımı olarak karşımıza çıkacak olan Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos 2020'de piyasaya sürülecek. Serinin belki de en sevilen oyunu olan Mafia için kısa bir tanıtım videosu da yayınlandı. Yayınlanan bu tanıtım videosunda Tommy Angelo'nun "Yaptığım her şeyi, iyi ya da kötü, ailem için yaptım" sözlerine tanık oluyoruz. Tabi yeniden yapım olduğu için oyunun görsel olarak çok güzel durduğunu da belirtmem gerekiyor. Serinin dün çıkan 2. ve 3. oyunu Remaster olarak ele alınırken Mafia: Definitive Edition ise tamamen yeniden yapım, yani Remake olarak hazırlanıyor. Mafia: Definitive Edition için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mafia 2 ve 3 Definitive Edition sürümlerinin her biri 199 TL olarak Steam'de satışa çıktı. Eğer daha önce bu oyunlara sahipseniz ücretsiz olarak yükseltme yapabileceksiniz. 28 Ağustos'ta çıkacak Mafia: Definitive Edition fiyatı ise 259 TL olarak belirlenmiş. Üç oyunu da içerisinde barındıran Mafia Trilogy paketinin fiyatı ise 374 TL olarak karşımıza çıkıyor

Mafia hakkında;


Sene 1930. Taksi şoförü Tommy Angelo, mafyayla hesapta olmadan yaşadığı bir olay nedeniyle istemeden de olsa organize suç dünyasına dahil olur. Salieri ailesine katılmaktan başlarda rahatsızlık duysa da, zaman geçtikçe avantajlar görmezden gelinemeyecek kadar ciddileşir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2020 12:42
her video açtığımda karşıma ersin kılıç çıkmasından nefret ettim artık. ses tonu bile itici gelmeye başladı. yeter yaaaa...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2020 11:25
Şu videolar önünde görüntüleme başına size para bile kazandırmayan 5 saniyelik bekleme zorunluluğu olan ürün tanıtımlarını kaldırsanız, siteden hiç video izleyeseim gelmiyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
mysterious
mysterious 20.05.2020 11:16
Grafikleri efso
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2020 10:28
Mafia 3 ten uzak durun kanser olursunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mafia: Definitive Edition için kısa bir video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×