MAG, Move'a destek verecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.08.2010 - 12:35
Zipper Interactive de hareketin bereketine inanıyor
Zipper Interactive tarafından PS3 konsoluna özel olarak geliştirilen ve geçtiğimiz dönemde satışa sunulan MMO FPS oyunu MAG için Move desteği geliyor. Playstation Blog'da duyuru yapan Zipper Interactive iletişim sorumlusu Jeremy Dunham, bu yeni teknolojiye destek verilmesi için Sonbahar döneminde bir yamanın çıkacağını belirtti.

MAG, Move'a destek verecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MAG, Move'a destek verecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×