Magic Land ile büyülü topraklarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Magic Land ile büyülü topraklarda
İsveç oyun yapım firması olan Digital Awakening firması yeni RPG oyunu olan Magic Land'i duyurdu. Oyunda Pea Guy adında bir orb'u yönetiyoruz ve arkadaşlarımız ile birlikte şeytani büyücüye karşı mücadele ediyoruz. 3. şahıs görünümünden gerçekleştirilebilecek olan dövüşler turn bazlı olarak oynanacak. Aynı zamanda oyunun hikayesinde oyun sırasında real time değişiklikler yaşanabilecek...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2020 00:51
merhaba magic land ıslandı nasıl indirebilirim 7 yıldır merak ediyorum o oyunu ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Magic Land ile büyülü topraklarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×