Magic: The Gathering Arena duyuruldu

Magic: The Gathering Arena duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.08.2017 - 14:00
Wizards of the Coast'ın Twitter'da paylaştığı görsel, Magic hayranlarını sevindirdi.
Haziran ayında, Perfect World Entertainment ve Neverwinter'ın yapımcısı Cryptic Studios, kart oyunu olan Magic: The Gathering için bir AAA oyunu yapacaklarını duyurmuştu. Bundan bir hafta sonra Magic in yapımpısı Wizards of the Coast, başka bir Magic oyununun daha geliştririldiğini söylemişti. Bugün Twitter'dan yapılan duyuruda Magic: The Gathering Arena ortaya çıktı.


Malesef, ortaya çıkan tek şey bu görsel oldu. Wizards of the Coast takipçilerine haberi takip etmelerini, kapalı betanın yakında açıklanacağını söyledi.7 Eylül'de Twitch üzerinden yapılacak olan canlı yayın ile, oyun için daha fazla bilgi ve betayı gösterecekler. Yine Eylül ayının 8 ile 10'u arasında yapılacak olan HASCON'da açıkladıkları diğer oyunu da tanıtacaklarını belirten stüdyo, Magic hayranlarını heyecanlandırdı.

Wizards of the Coast, Magic Digital Next isimli projelerini takip etmek isteyen Magic oyuncularının wizards.com adresini ziyaret ederek, hesap oluşturmaları gerektiğini belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×