Manchester City, formalarını FIFA 12 ile tanıttı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 22.07.2011 - 10:58
Yeni sezonda giyecekleri formaları değişik bir yolla tanıttılar
Arap Milyarderi Şeyh Mansur tarafından satın alındıktan sonra dünyanın en zengin kulüpleri arasına balıklama bir dalış yapan Manchester City, Premier Lig'de henüz aradığını bulamamış olsa da, yaptıkları yeni transferlerle göz doldurmaya devam ediyor. Bu söylediklerimizin oyun dünyası ile ne ilgisi var dediğinizi duyuyorum ve konuyu bağlıyorum.

Manchester City, bu sezonun yeni formalarını oldukça alışılmamış bir şekilde tanıtmaya karar vermiş. Bunun için de FIFA 12'yi seçmiş. İşte Manchester City'nin yeni formaları ve FIFA 12:

Dipnot: Gol sevinci sırasında, Milner'ın bacağının David Silva'nın içerisinden geçtiğini görebiliyoruz EA!

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manchester City, formalarını FIFA 12 ile tanıttı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×