Mario 25 yaşına bastı!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 14.09.2010 - 10:45
25. yıl özel versiyonu piyasaya sunuldu.

Nintendo'nun unutulmaz kahramanı Mario, dün itibariyle 25. yaşını kutluyor.

Mario 25 yaşına bastı!

Firma, popüler kültür ikonu haline gelmiş bu karakteri onore etmek için, oyunun 25. yıl özel versiyonunu piyasya sürmeye hazırlanıyor. Yeni paket, geçtiğimiz günlerde açıklanan 25. yıl özel Mario logosunu da içeriyor. 21 Ekim'de Nintendo Wii için piyasaya sunulacak özel versiyon, 2500 Japon Yen'inden (yaklaşık 45 TL) satışta olacak. Bu versiyonun diğer ülkelerde de satışta olup olmayacağıyla ilgili henüz bir bilgi yok.

Super Mario Bros. piyasaya ilk olarak 13 Eylül 1985'te sunulmuş ve o günden bugüne 40 milyondan fazla satmıştı.

2009'da satılan Wii Sports'un çıkışına kadar, tüm zamanların en çok satan oyunu ünvanını elinde bulunduruyordu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mario 25 yaşına bastı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×