Mario, Bowser's Fury'de devasa bir boyuta ulaşıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.01.2021 - 10:58
Bowser'ın devasa bir boyuta ulaştığı yeni oyunda Mario kendi tarihinin en farklı Power-Up'larından birisini alıyor.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury için oldukça eğlenceli ve bir o kadar da gaza getirici bir video yayınlandı. Bowser'ın hiç olmadığı kadar korkutucu durduğu bu yeni içerikte, Mario belki de tarihinin en farklı Power Up özelliklerinden birisini alıyor. Malum sahneye baktığımızda Godzilla filmlerinden çıkan bir klasik sahne ile karşılaşıyoruz. Bu eğlenceli videoya ve Nintendo'nun yaptığı açıklamaya ağaıdan göz atabilirsiniz.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury, 12 Şubat'ta geliyor

35 yıllık Super Mario Bros. tarihinde, Mario, Fire Mario'dan Tanooki Mario’ya, Bee Mario'dan daha bir çoğuna sayısız kez dönüşmek için güçlendirmeler kullandı. Sonunda Mario için korkunç yeni bir kedi formuna bürünme anı geldi. Bowser devasa hale gelip tüm kontrolünü kaybettiğinden, alabileceği tüm yardıma ihtiyacı olacak.

Nintendo ayrıca, Mario'nun ikonik kıyafeti onuruna farklı bir kırmızı ve mavi renk şemasına sahip yeni Nintendo Switch - Mario Red & Blue Edition'ı tanıttı. Mavi kayışları olan kırmızı Joy-Con kumandaları, mavi bir Joy-Con tutacağı, kırmızı bir Nintendo Switch yuvası ve kırmızı bir Nintendo Switch sistemi içeren bu Nintendo Switch sisteminin kendisi yeni bir renkte ilk kez sunulacak. Ayrıca, Warp borularında veya hayatın maceralarının onlara yol açabileceği herhangi bir yerde seyahat ederken Nintendo Switch'in korunmasına yardımcı olmak için stilize bir Mario Red & Blue Edition Taşıma Çantası ve bir ekran koruyucu içerecek.

Bowser's Fury'de bekleyen macera hakkında yeni detaylara ek olarak Nintendo, Super Mario Bros 35 için özel bir etkinlik olan Super Mario Bros.35 World Count Challenge'ı da duyurdu. Bu yarışmada dünyanın her yerinden oyuncular belirli bir süre boyunca hedefleri tamamlamak için birlikte çalışabilir. Nintendo Switch Online üyeliği, klasik bir meydan okumada bir değişiklik arayan hayranlar için rekabetçi çevrimiçi savaş oyunu Super Mario Bros. 35'e erişim sunar. Oyuncular, Ocak ayından Mart ayına kadar üç kez düzenlenecek olan Super Mario Bros. 35 World Count Challenge sırasında Mario becerilerini test edebilirler.

Super Mario Bros. 35 World Count Challenge'ın ilk turunda, 19 Ocak 10:00’dan 26 Ocak 09:59’a kadar sürecek olan etkinlik döneminde dünyanın her yerinden oyuncular 3,5 milyon Bowser'ı yenmek için birlikte çalışmalıdır .Oyuncuların normal oyunun bir parçası olarak Bowser'ı yenebilecekleri 35 Oyunculu Savaşa ek olarak, o hafta Özel Savaşta Bowser ile savaşmak için ek fırsatlar içeren parkurlar yer alacak.

Mario, Bowser's Fury'de devasa bir boyuta ulaşıyor

Oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından mağlup edilen toplam Bowser sayısı, etkinlik sırasında 3,5 milyona yükselirse, en az bir Bowser'ı yenen bireysel oyuncular 350 Platinum Puan almaya hak kazanacaktır. Bu puanlar My Nintendo'da Platinum Puan gerektiren ödüllerden herhangi biri için kullanılabilir. Şubat ve Mart aylarında gerçekleşecek olan bir sonraki World Count Challenge’lar ile ilgili ek ayrıntılar gelecekte açıklanacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2021 15:56
emulatorle oynanır mı ryzen 5600de?
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2021 13:37
Zelda oynanıyorsa buda oynanır sistemin iyi olması lazım biraz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mario, Bowser's Fury'de devasa bir boyuta ulaşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×