Mario Golf: Super Rush, Nintendo Switch için Cuma günü çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.06.2021 - 00:17
Başta Mario olmak üzere Mushroom Kingdom karakterleri ile Golf mücadelesine gireceğimiz Mario Golf: Super Rush, Cuma günü çıkıyor.

Mario Golf: Super Rush ile Mario Golf serisi şimdiye kadarki en hızlı bölümüyle geri dönüyor. Oyuncular, farklı çok oyunculu modlarda çeşitli Mushroom Kingdom karakterlerine katılabilir veya bu Cuma günü oyun Nintendo Switch'e çıktığında tek başlarına oynayabilirler. Renkli kadroyu, farklı modları ve parkurları ve daha fazla oyun detayını görmek için Mario Golf: Super Rush (Nintendo Switch) fragmanına göz atın.

Mario Golf: Super Rush, Nintendo Switch için Cuma günü çıkıyor

Basit tuş kontrolleri, hem yeni oyuncuların hem de deneyimli profesyonellerin oyunu oynamasını kolaylaştırır. Nişan almak, vuruş gücünü seçmek ve topu havaya göndermek çok basit. Oyuncular tehlikelerden kaçınmak için atışlarını bükebilir ve indikten sonra nasıl yuvarlanacağını etkilemek için topu çarpıtabilir. Eğimin açısına uyum sağlayan bir atış ölçer ve araziyi okumanıza izin veren bir tarama da dahil olmak üzere, oyuncuların sahayı fethetmesine yardımcı olacak çeşitli özellikler mevcuttur. Ek olarak, bir Joy-Con kontrol cihazını golf sopası gibi tutarak hareket kontrollerini kullanmak mümkündür.

Oyuncular, her biri farklı güçlere sahip ve kendi benzersiz özel hareketleriyle donatılmış 16 Mushroom Kingdom karakteri arasından seçim yapabilir. Pauline, Chargin' Chuck ve King Bob-omb seride ilk kez yer alacak. Oyuncular, çeşitli modlarda hem yerel hem de çevrimiçi olmak üzere üç adede kadar oyuncuyla golf sahasına çıkabilir. Standart sahalar ve özel tehlikeler içeren sahalar da dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz altı lüks saha seçeneğiyle, her golf turu farklıdır. Ek sahalar ve oynanabilir karakterler içeren oyuna ücretsiz güncellemeler gelecekte yayınlanacak.

Mario Golf: Super Rush, Nintendo Switch için Cuma günü çıkıyor

Modlar, Standart Golf'ten enerjik Speed Golf'e, Speed Golf'ün daha çılgın bir çeşidi olan Battle Golf'e ve Golf Adventure'da RPG benzeri bir hikaye moduna kadar uzanır. Golf Adventure'da oyuncular Mii karakterlerini prestijli bir kulüpte golf eğitimine kaydedebilir ve çaylaktan profesyonelliğe kadar gidebilirler. Tanıdık Mushroom Kingdom karakterleriyle etkileşime girebilecek, nasıl oynanacağını öğrenebilecek ve çeşitli zorlukların üstesinden gelebilecekler. Oyuncular Mii karakterlerini ve özelleştirilmiş istatistiklerini diğer modlara da getirebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 15:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mario Golf: Super Rush, Nintendo Switch için Cuma günü çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×