Mario Maker, Nintendo 3DS için de geliştirilebilir

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 17.07.2014 - 11:36
Wii U satışları bekleneni verebilirse
Geçtiğimiz aylarda Mario Maker duyurulduğunda kendi Mario bölümlerimizi nasıl yapabileceğimize dair bilgiler edinmiştik ve oyun, Mario severler tarafınan oldukça büyük bir ilgiyle karşılanmıştı.

Mario Maker duyurulduğunda oyuncuların akıllarına gelen en büyük sorulardan biri de, yarattığımız bölümleri diğer oyuncularla paylaşıp paylaşmayacağımızdı. Mario Maker'ın yapımcısı Takashi Tezuka'nın yaptığı açıklamalara göre paylaşma özelliği, yapımcılar tarafından düşünülmekte ancak henüz konuyla ilgili bir sonuca varmamışlar.

Ayrıca Tezuka'nın yaptığı açıklamalara göre Mario Maker'ı oyunculara tanıttıklarında çok büyük bir ilgiyle karşılaşmışlar. Özellikle Nintendo 3DS sahipleri, Mario Maker'ın 3DS için de geliştirilmesi konusunda büyük bir baskı yapıyorlarmış. Konuyla ilgili Tezuka, "Henüz Mario Maker'ın Nintendo 3DS için geliştirildiğini söyleyemem ancak oyun, bizlere Wii U'da istediğimizi sunarsa Mario Maker'ı Nintendo 3DS için de düşünebiliriz." açıklamasını yaptı.

Mario Maker, Nintendo 3DS için de geliştirilebilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mario Maker, Nintendo 3DS için de geliştirilebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×