Mario + Rabbids Kingdom Battle'da Season Pass olacak

Mario + Rabbids Kingdom Battle'da Season Pass olacak

Furkan Güler
Furkan Güler 24.08.2017 - 10:39
Mario oyuncuları Ubisoft'un bu hamlesine kızabilir.
Ubisoft'un, Nintendo ortaklığı ile geliştirdiği Mario + Rabbids Kingdom Battle, sahip olduğu taktiksel strateji öğeleri sayesinde oyunculara keyifli dakikalar yaşatmak için geliyor. Marip ve Rabbids evrenini birleştiren oyunda, ilgili evrenlere ait ikonik karakterler ile karşılaşacağız. Ubisoft ise yeni oyun için Season Pass çıkaracağını onayladı. Oyuncuları pek memnun etmeyen bu durum karşısınnda Ubisoft adeta oyuncular tarafından eleştiri bombardımanına tutuldu. Yeni silahlar, tek kişilik maçlar, co - op haritalar ve ana senaryodan hariç hikaye içeriği ekleyecek olan Ubisoft, Season Pass'i 19.99 dolar fiyat etiketi ile satacak.

Mario + Rabbids Kingdom Battle'da Season Pass olacak
Season Pass'i satın alan oyuncular çıkış gününde sekiz adet steampunk tarzı silaha sahip olacak. Bu silahların ise aralarında farklı güç istatistikleri bulunduracağı söyleniyor. Sonbahar ayındaysa oyuncular tek kişilik maçlara ve arkadaşlarıyla oynamak için co - op maçlara girme iznine sahip olacak. 2018'in ilk aylarına geldiğimizde ise Mario + Rabbids Kingdom Battle'a Season Pass sahipleri için özel bir hikaye modu gelecek.

Yeni oyunun 29 Ağustos tarihinde Switch'e özel olarak çıkacağını belirtelim.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 13:13
ahahahah ubisoft yakican lan nintendo yuda :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×