Mario + Rabbids: Kingdom Come çıkışını yeni fragman ile kutladı

Mario + Rabbids: Kingdom Come çıkışını yeni fragman ile kutladı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 30.08.2017 - 11:58
Nintendo ve Ubisoft'un ortak çalışması olan Mario + Rabbids, dün çıkışını yaptı.
Dün çıkışını yapan Mario + Rabbids: Kingdom Battle için Ubisoft ve Nintendo yeni bir video yayınladı. Oynanış ve oyunun E3'de duyurulmasından günümüze kazandığı ödüllerin gösterildiği video, gayet eğlenceli gözüküyor.

Mario ve yeni arkadaşları Rabbids'leri turn-based strateji oyununda birleştiren Mario+ Rabbids: Kingdom Battle, E3'de duyurulmadan önce Japan Expo'nun resmi Twitter sayfasından yanlışlıkla duyurulmuş sonra hemen müdahale edilip silinmişti. Bu yüzden Ubisoft'un E3 açıklaması pek de sürpriz olmamıştı.

Duyurulduğu andan itibaren E3'de 50'den fazla ödül ve adaylık kazandı. Oyun tahmin edilemeyen bir birleşme ve X-COM tarzı oynanışı ile kesinlikle ilgi çekici olmuştu. Bu tahmin edilemeyen birleşmeden kendini alamayanlar için iyi bir haberimiz de var. Ubisoft geçtiğimiz hafta oyun için yeni içerik ve hikaye içeren DLC'lerin bulunduğu bir Season Pass duyurdu. $19.99'lık bir fiyat etiketine sahip olan Season Pass, bugün mağazaya eklendi.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle, Nintendo Switch için çıkışını yaptı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×