Mario + Rabbids'den muhteşem Live Action fragmanı geldi

Mario + Rabbids'den muhteşem Live Action fragmanı geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.08.2017 - 19:01
Herkes bir tavşan ile takım olamaz.
Maria + Rabbids: Kingdom Battle hakkında, ilk günden beri gereğinden fazla eleştiri olduğu kesin. Bir taraf Mario ve Rabbids'in nasıl bir araya geleceğinden endişeliyken, diğer taraf da oyunun puzzlelarının ne kadar iyi olabileceğinden şüpheliydi.

Ubisoft dün yayınladığı live action fragman ile size "gerçek anlamda" oyundan neler beklemeniz gerektiğini gösteriyor. "Cover Me" isimli video, eğer gerçek hayatta silah arkadaşınız bir tavşan olsaydı neler olacağını gösteriyor. Ne kadar şirin bir durum olsa da mutlak ölüm ile sonuçlanabilir. Sonuç olarak, Ubisoft herhalde Nintendo'nun şu ana kadar ki en iyi reklamlarından birini ortaya çıkarmış olabilir.

Ubisoft ve Nintendo'nun birlikte çalıştığı proje olan Mario + Rabbids Kingdom Battle, sıra tabanlı bir strateji olup iki oyunun karakterlerini uzun bir macerada birleştiriyor. Grafiksel anlamda başarılı olan oyun, geride bıraktığımız aylarda birden çok "En Çok Beklenen Strateji Oyunu" ödülünü evine götürmüştür.

Mario + Rabbids Kingdom Battle, 29 Ağustos'da çıkışını yapacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2017 19:30
wihhuvvvvv ne kadar eğlenceli bir oyun,nintendo switch olanlar çok şanslı gerçekten böyle inanılmaz bir deneyimi herkes yaşayamaz,switchi olan arkadaşlara çok özeniyorum özellikle bu oyundan sonra,tek kelime MUAZZAM...
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2017 11:21
İroni mi yaptın yoksa gerçek görüşlerin mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2017 20:33
Süperrrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×