Mario+ Rabbids'in çözünürlüğü ve frame rate'i belli oldu

Mario+ Rabbids'in çözünürlüğü ve frame rate'i belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.08.2017 - 16:17
Mario + Rabbids Kingdom Battle, Nintendo Switch'de nasıl bir performans sergileyecek?
Enteresan konsepti ve merak uyandıran mekanikleri ile Mario + Rabbids Kingdom Battle, bu ayın en çok beklenen oyunu. Çıkışını 29 Ağustos'ta yapacak olan oyun, hem Mario hem Rabbids hayranlarına hitap ediyor. Ubisoft ve Nintendo'nun ortak çalışması olan Mario + Rabbids Kingdom Battle, E3'de duyurulması ile birlikte birden çoık da ödül almıştır.

Eğer sizde oyun hakkında daha fazla detay isteyenlerdenseniz, Ubisoft oyunun çözünürlüğünü ve frame rate'i çoktan duyurmuş. Ubisoft Milan'ın creative director'ü Davide Soliani, Twitter hesabından bir kullanıcıya verdiği yanıtta, oyunun Nintendo Switch'de 30 fps ile çalışacağını belirtti. Docked modunda 900p çözünürlüğe sahip olacak olan oyun, taşınabilir modda 720p ile çalışacak.

Mario + Rabbids Kingdom Battle zaten bir strateji oyunu olacağı için bizce 30 fps gayet makul. Fazla olmasını tabi ki isterdik ama oyunun Nintento Switch üzerinde kaplayacağı 2.3 gb'lık alanı hesaba katarsak, halimizden mutluyuz.

Mario+ Rabbids'in çözünürlüğü ve frame rate'i belli oldu
Nintendo Switch'e özel olarak gelecek olan Mario + Rabbids Kingdom Battle, 29 Ağustos'da çıkışını yapacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 02:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×